Správa Národního parku a chráněné krajinné oblasti Šumava hledá zaměstnance na pozici

Odborný referent - ochrana přírody
Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizacePracovní místo: Odborný referent - ochrana přírody Odbor: Odbor státní správy NP Šumava, Oddělení pracoviště Vimperk Místo výkonu: Vimperk Požadované vzdělání: VŠ (přírodovědné, lesnické, zemědělské, ochrana a tvorba krajiny)

Další předpoklady

- dobrá znalost zákona o ochraně přírody a krajiny a předpisů souvisejících, správního řádu apod. - dobré přírodovědné znalosti (botanika, zoologie, dendrologie) - dobré komunikační dovednosti, spolehlivost, ochota pracovat v terénu - uživatelská znalost práce na PC - řidičský průkaz skup. B - trestní a občanská bezúhonnost - praxe ve státní správě minimálně 1 rok - zkoušky zvláštní odborné způsobilosti Náplň práce: Zajišťuje výkon státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny na území Národního parku Šumava se zvláštním zaměřením na ochranu dřevin, povolování výzkumu a povolování výjimek ze zákazu u zvláště chráněných druhů a živočichů. Dále zajišťuje výkon státní správy na úseku rybářství na území NP Šumava. Vyřizuje přidělenou spisovou agendu včetně účasti na jednání. V rámci své specializace zajišťuje posuzování projektů technických opatření a zásahů na území Národního parku Šumava. Požadovaný nástup: 1. 12. 2018 Uzávěrka přihlášek: 18.11.2018 Výběrové řízení dne: 26.11.2018 jednosměrný provoz Zájemci se mohou přihlásit na adresu blanka.mullerova@npsumava.cz - kancelář ředitele.

Pracoviště a kontakty

Firma: Správa Národního parku a chráněné krajinné oblasti Šumava, IČ: 00583171,
Místo výkonu práce: Správa národního parku a CHKO Šumava - sídlo, 1. máje 260/19, Vimperk II, 385 01 Vimperk
Komu se hlásit: Ing. Blanka Müllerová, vedoucí odd. kanceláře ředitele, tel: +420 388 450 230, e-mail: blanka.mullerova@npsumava.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
Doba zaměstnání: od 2018-12-01
Mzdové rozpětí: od 18810 do 28320 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce