Léčebné lázně Jáchymov a. s. hledá zaměstnance na pozici

Asistent/ka housekeeping managera
Ostatní řídící pracovníci v oblasti ubytovacích služebDo VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou motivační dopis a životopis na adresu personálního oddělení nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz nebo na adresu T. G. Masaryka 415, Jáchymov, informace Vám poskytne personalistka Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251 nebo 353 83 1308.

Požadujeme

"Středoškolské vzdělání s maturitou "Praxe v oboru 3 roky, v lázeňství výhodou "Schopnost a zkušenost řídit kolektiv zaměstnanců "Profesionální přístup orientovaný na zákazníka a výsledek, profesionální vystupování "Iniciativní a rozhodné jednání, dobré organizační schopnosti, samostatnost a flexibilita "Komunikační dovednosti "Vedení, kontrola a motivace podřízených "Základní znalost německého, ruského a anglického jazyka "Znalost práce s PC "Časová flexibilita "Morální a občanská bezúhonnost.

Nabízíme

"Zázemí a stabilitu silné společnosti "Samostatnou, zajímavou a zodpovědnou pracovní pozici v příjemném pracovním kolektivu a pracovním prostředí "Školení a možnost osobního rozvoje "Pružnou pracovní dobu "Stabilní finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice, měsíční prémie "Zaměstnanecké výhody a benefity: 5 týdnů dovolené, rekreace ve spřátelených lázních, obědy za 22 Kč, možnost plavání v bazénu za zvýhodněné ceny, příspěvky na dětské tábory, odměny k pracovním výročím, zvýhodněný tarif u mobilního operátora, příspěvky na dovolené a Vánoce. Datum nástupu: dle dohody

Pracoviště a kontakty

Firma: Léčebné lázně Jáchymov a. s., IČ: 29211808,
Místo výkonu práce: Léčebné lázně Jáchymov a. s. - 000, T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov
Komu se hlásit: Eva Kuchařová, tel: +420 353 831 308,702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Pružná pracovní doba
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání: od 2019-09-01
Mzdové rozpětí: od 23000 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce