ZELENKA Czech Republic s.r.o. hledá zaměstnance na pozici

Asistenti personálního oddělení s dobrou angličtinou (brigáda pro studenty ve Zlíně)
Všeobecní administrativní pracovníciJako ASISTENTKA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ budeš vyřizování žádostí od překladatelů, kteří by s námi chtěli rozjet spolupráci. Domluvíš s nimi konkrétní podmínky, odpovíš jim na případné základní otázky a celkově se postaráš o administrativní stránku jejich náboru. Na starosti budeš mít i recruiting nových překladatelů, tzn. jejich aktivní oslovování na webu, případně sociálních sítích. S překladateli budeš komunikovat nejčastěji e-mailem, sem tam i telefonicky a počítej s tím, že angličtinu využiješ velmi často. Čeká tě i práce s naší databází překladatelů, její průběžná aktualizace a práce v překladatelských softwarech (neboj, zaučíme tě). Až se ti vše dostane pod kůži, začneš samostatně pomáhat překladatelům s řešením jednoduchých technických otázek (nehledáme ajťáka, stačí si trošku rozumět s počítačem a určitě to zvládneš) a staneš se jejich pravou rukou v různých situacích spojených s naší spoluprací. Každopádně se můžeš spolehnout, že tě kolegyně Janča a Zuzka pořádně zaškolí a budou ti vždy nablízku.

PROČ SE TI U NÁS BUDE LÍBIT

Nejsme ani tak "pracovní kolektiv" jako spíš parta kamarádů, která míří ke společnému cíli - dobře odvedené práci. Ať už se budeš bavit s kýmkoliv v agentuře, vždycky ti budou naslouchat, pomáhat a probírat tvé nápady. Firemní kulturu totiž máme postavenou na otevřené komunikaci, vzájemné důvěře, podpoře a humoru (toho si u nás užiješ habaděj).

PRO TUTO PRÁCI POTŘEBUJEŠ

Angličtinu na úrovni B2 (každodenní využití). Velmi dobré komunikační schopnosti. Příjemné, asertivní vystupování a přirozenou ochotu pomáhat. Smysl pro detail a pečlivost. Kladný vztah k práci na PC. Znalost němčiny bereme jako velký bonus, nikoliv nutnost

NABÍDNEME TI

Kancelář v centru Zlína. Důkladné zaškolení - nenecháme tě v tom plavat. Flexibilní organizaci času (přes školní prázdniny full-time, během školního roku min. 20 hod. týdně). Aktivní využití angličtiny. Podporu kolegyň z personálního oddělení i celé agentury. Brigádu na DPP (počítáme s tebou dlouhodobě, s výhledem na full-time zaměstnání po škole). Mladý, přátelský tým a parádní teambuildingy. Nástup: ihned, případně dohodou POZNEJ NÁS NA WEBU: https://www.zelenka.cz/jobs/asistentka-personalniho-oddeleni-s-dobrou-anglictinou-brigada-pro-studenty-ve-zline Výhody: teambuildingy.

Pracoviště a kontakty

Firma: ZELENKA Czech Republic s.r.o., IČ: 27746364,
Místo výkonu práce: Kvítková 4703, 760 01 Zlín 1
Komu se hlásit: Mgr. Jana Pokorná, tel: , e-mail: jobs@zelenka.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání: od 2019-07-20
Mzdové rozpětí: od 100 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce