Koncept FAST s. r.o. hledá zaměstnance na pozici

IT SPECIALISTA
Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologiíKontakt: Dušková Jitka, e-mail: duskova@konceptfast.cz nebo telefonicky v době od 7:00 do 15:00 hod. na tel.č. 353 301 222.

Náplň práce

Nastavování systému, poskytování podpory projektům, testování funkcionality systému, tvorba a spravování dokumentace, vytváření manuálů a metodiky. Analýza menších požadavků na změny a rozvoj svěřených a souvisejících aplikací, správa webové aplikace.

Požadavky

SŠ vzdělání s maturitou, komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, analytické myšlení, základní znalost databází, základní znalost html, php, základní znalost redakčních systémů, pokročilá znalost MS Office, řidičský průkaz sk. B, flexibilita, základní znalost cizího jazyka.

Nástup

1.9.2019 nebo dle dohody.

Nabízíme

možnost zaměstnání na dobu neurčitou, práce v jednosměnném provozu, počítač, telefon, služební auto, zajímavou práci v profesionálním týmu, profesní rozvoj, příležitost kariéry v dynamickém prostředí, odborné kurzy. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 7:00-15:30. Prosíme o zaslání motivačního dopisu a životopisu na e-mailovou adresu: duskova@konceptfast.cz. Stabilní zázemí společnosti, příjemné pracovní prostředí.

Pracoviště a kontakty

Firma: Koncept FAST s. r.o., IČ: 45357811,
Místo výkonu práce: Koncept FAST s. r.o. - OO1, Krušnohorská 786, 363 01 Ostrov nad Ohří
Komu se hlásit: Bc. Jitka Dušková, tel: , e-mail: duskova@konceptfast.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání: od 2019-07-08
Mzdové rozpětí: od 21000 do 22000 Kč/měsíc

Požadované dovednosti

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce