Léčebné lázně Jáchymov a. s. hledá zaměstnance na pozici

Asistentka ředitele společnosti a tajemnice představenstva
Odborní asistenti v administrativěKontakt: Kuchařová Eva, tel.: 702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

Požadujeme

-ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru -znalost německého a anglického jazyka v ústním i písemném projevu -profesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné chování a vystupování -pokročilá znalost práce na PC -časová flexibilita -morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme

-mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice, základní mzdový tarif 25 000 Kč -zázemí a stabilitu silné společnosti -školení a možnost osobního rozvoje -zajímavou, zodpovědnou práci v přátelském kolektivu -příjemné moderní pracovní prostředí -zaměstnanecké výhody a benefity: 5 týdnů dovolené, výhodné výměnné rekreace, zaměstnanecké stravování, slevy na vstupné do aquacentra, příspěvky na dětské tábory, výhodné mobilní tarify, odměny na dovolenou a Vánoce.

Náplň práce

-agenda sekretariátu ředitelství -metodické vedení recepce ředitelství -itinerář schůzek vedení společnosti -vyřizování korespondence, správa datových schránek -příprava podkladů k jednáním, pořizování zápisů z porad -archivace dokumentů, evidence směrnic, evidence návštěv státních institucí -práce s objednávkovým systémem -příprava podkladů pro mzdovou účtárnu -uveřejňování zadaných dokumentů na intranet DATUM NÁSTUPU: dle dohody Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci svůj motivační dopis, profesní životopis, přehled dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz. Informace Vám poskytne paní Eva Kuchařová, personalistka tel.: 353 83 1308 nebo 702 153 251.

Pracoviště a kontakty

Firma: Léčebné lázně Jáchymov a. s., IČ: 29211808,
Místo výkonu práce: Léčebné lázně Jáchymov a. s. - 000, T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov
Komu se hlásit: Eva Kuchařová, tel: +420 353 831 308,702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Pružná pracovní doba
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání: od 2019-09-01
Mzdové rozpětí: od 25000 Kč/měsíc

Požadované dovednosti

Práce s PC


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce