Město Tišnov hledá zaměstnance na pozici

Strážník Městské policie Tišnov
PolicistéZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO: 15.7.2019
 • písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 19 Tišnov
 • osobně na podatelnu MěÚ Tišnov do 15.7.2019 - do 17:00 hod.
 • Obálku označte slovy: "Výběrové řízení - strážník Městské policie Tišnov - NEOTVÍRAT". -v přihlášce uveďte mimo jiné: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP, datum, podpis a telefonní spojení. -k přihlášce připojte strukturovaný životopis, prohlášení o bezúhonnosti a spolehlivosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. MZDA: Jedná se o nástupní plat v základním tarifu bez příplatků.

  Uchazeč musí splňovat předpoklady dle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů

  Státní občanství ČR, středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, zdravotní způsobilost k výkonu oprávnění a povinností strážníka dle zákona 553/1991 Sb., věk minimálně 21 let, bezúhonnost v souladu s § 4a zákona č. 553/1991 Sb., spolehlivost v souladu s § 4b zákona č. 553/1991 Sb.

  Další požadavky

  Řidičské oprávnění skupiny "B", aktivní řidič, tělesná a duševní způsobilost.

  Výhodou je

  Platné Osvědčení o odborné způsobilosti strážníka obecní (městské) policie, praxe u obecní policie nebo Policie ČR, uživatelská znalost PC, platný zbrojní průkaz sk. D.

  Informace k pracovnímu poměru

  Po přijetí do pracovního poměru se uchazeči stávají zaměstnanci Města Tišnova. Pokud nejsou držiteli platného Osvědčení o odborné způsobilosti strážníka obecní (městské) policie, budou zařazeni jako čekatelé do rekvalifikačního kurzu, kde ve Středisku odborné přípravy budou připravováni na povolání strážník. Rozsah výcviku čekatele a strážníka je stanoven vyhláškou MV č. 418/2008 Sb.. Součástí rekvalifikačního kurzu je rovněž výcvik čekatelů k používání služební zbraně a donucovacích prostředků. Odbornou způsobilost čekatele ověřuje zkušební komise Ministerstva vnitra formou zkoušky. Po úspěšném vykonání zkoušky vydá Ministerstvo vnitra Osvědčení o splnění stanovených odborných předpokladů podle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii.

  Zaměstnanecké benefity

  Stabilní zaměstnání a finanční jistota, péče o odborný rozvoj, prohlubování a zvyšování kvalifikace, dovolená v délce 5 týdnů, pracovně-lékařská péče, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 3 dny placeného indispozičního volna (sick days) zaměstnanecký program Benefit Plus. Platové podmínky se řídí zákoníkem práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění (platová třída 8, zvláštní příplatek, osobní příplatek, příplatky za směnnost, práci v SO, NE a v noci). Nástup: v případě strážníka s platným Osvědčením o odborné způsobilosti možno ihned, v opačném případě 4. čtvrtletí 2019. Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou. Bližší informace k uvedené pracovní pozici ochotně podá Jiří Sokol, vedoucí strážník MP Tišnov, tel. 731 127 453, e-mail jiri.sokol@tisnov.cz

  Pracoviště a kontakty

  Firma: Město Tišnov, IČ: 00282707,
  Místo výkonu práce: nám. Míru 111, 666 01 Tišnov 1
  Komu se hlásit: Jiří Sokol, vedoucí strážník, tel: +420 731 127 453, e-mail: jiri.sokol@tisnov.cz

  Vlastnosti volného místa

  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Doba zaměstnání: od 2019-08-01
  Mzdové rozpětí: od 16800 do 25000 Kč/měsíc

  Požadované dovednosti

  Jiné


  Zobrazit na stránce úřadu práce  Další zajímavé nabídky práce