Gatema a. s. hledá zaměstnance na pozici

mistr výroby
Mistři a příbuzní pracovníci v elektrotechnice a energeticePracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Nástup ihned nebo dle domluvy. Umíte vést a řídit partu lidí, jste týmový hráč? Máte organizační schopnosti a velmi dobrou komunikaci všemi směry? Jste zodpovědný a důsledný člověk s logickým uvažováním? Hledáte stabilní společnost s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog a osobní přístup? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, pak je tako pracovní nabídka přímo pro Vás.

Vybraný úspěšný kandidát bude na divizi plošných spojů ZODPOVĚDNÝ za

-dohled nad výrobou desek plošných spojů,plánování a organizaci výroby,řízení a koordinaci operátorů na dané směně,shodu, termín a kvalitu vyrobeného spoje, materiálové zabezpečení,aktivní účast na poradách,velmi dobrou komunikaci a spolupráci s ostatními částmi výroby.

POŽADUJEME

-SŠ, SPŠ technického směru, elektro výhodou, -praxe jako mistr 2 roky, -práce ve 2 směnném provozu, -manuální zručnost, -rychlou orientaci a rozhodování, -dobrý a logický úsudek, -organizační schopnosti, -uživatelskou znalost práce na PC a v ERP systému, -základní komunikační znalosti AJ výhodou (SW výrobních linek), -samostatnost, přesnost, zodpovědnost, pečlivost, -schopnost učit se novým věcem / postupům.

NABÍZÍME

-práci na hlavní pracovní poměr v moderním pracovním prostředí, -zaškolení na novém pracovišti, -zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem, -motivující platové ohodnocení, -řadu benefitů (dovolená navíc, sick days, profesní vzdělávání, jazykové vzdělávání, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, finanční příspěvek na dopravu, aj.) -týdenní pracovní dobu 37,5 hod., -mateřskou školku v areálu firmy, -nástup ihned nebo dle domluvy, -dlouhodobou spolupráci. Strukturované životopisy s motivačním dopisem "Proč chci tuto práci dělat" posílejte na e-mail adresu: personalni@gatema.cz Společnost Gatema s.r.o. si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.

Pracoviště a kontakty

Firma: Gatema a. s., IČ: 60749954, http://www.gatema.cz
Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 2503/2, 680 01 Boskovice
Komu se hlásit: Ing. Marie Vidláková, personální ředitelka, tel: +420 720 979 656, e-mail: personalni@gatema.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Dvousměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání: od 2019-07-10
Mzdové rozpětí: od 20000 do 35000 Kč/měsíc

Požadované dovednosti

Práce s PC


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce