Auto Kelly a.s. hledá zaměstnance na pozici

Prodavač/ka v auto-moto oblasti
Prodavači ostatního zboží v prodejnáchProdavač v auto-moto oblasti Pracoviště: OC Borská pole, U Letiště 6 nebo Úněšovská 2013/10.

V Auto Kelly budete

*aktivně prodávat sortiment Auto Kelly na naší žluto černé prodejně *uzavírat objednávky po telefonu od našich volajících zákazníků či úplně nových *vyřizovat případně reklamace *pečovat o vzhled prodejny, tak aby bylo vždy všeho dost pro každého zákazníka a dobře vidět :) *občas se může stát, že bude třeba zaskočit za naše kolegy řidiče

Chceme najít

*komunikativní osobnost s nadšením se učit novinkám *pochopitelně zájem o oblast auto - moto *příjemné vystupování, prodejní talent a pokud máte již zkušenosti s prodejem? *řidičský průkaz sk. B *technicky zdatného človíčka se schopnostmi ovládat počítač na uživatelské úrovni (ohledně interních systémů Vás zaškolíme)... Nabízíme *práci ve stabilní společnosti pro jedničku na trhu v oboru automotive - náhradních dílů *kariérní růst *příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv, který Vám ve všem rád pomůže *příspěvek na stravování formou stravenek *4 dny zdravotního volna ročně navíc k zákonné dovolené *zvýhodněné ceny na zaměstnanecké nákupy a další balíček benefitů (zvýhodněné ceny za drogistické zboží, zvýhodněné volání, MultiSport karta, procentuální slevy na cestování a kulturu, firemní akce - sportovní dny, odměna za doporučení nového kolegy, příspěvek na penzijní připojištění, ...)

Pracoviště a kontakty

Firma: Auto Kelly a.s., IČ: 24787426,
Místo výkonu práce: Auto Kelly a.s., Plzeň, U Letiště 1139/6, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1
Komu se hlásit: Životopis, tel: , e-mail: adela.dedkova@lkq.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Nižší střední odborné
Doba zaměstnání: od 2019-04-15
Mzdové rozpětí: od 22000 do 30000 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce