Město Rudolfov hledá zaměstnance na pozici

ZAMĚSTNANEC MĚSTA NA ODBORU VÝSTAVBY
Stavební techniciVÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na obsazení pracovního místa ZAMĚSTNANEC MĚSTA NA ODBORU VÝSTAVBY MěÚ Rudolfov

Předpoklady pro výkon činnosti

Vzdělání: VŠ, VOŠ, minimálně ukončené SŠ vzdělání stavebního směru (SPŠS), kvalifikační požadavky vzdělání a praxe dle § 13a zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu v platném znění; Praxe v oboru na úseku územního rozhodování, stavebního řádu a vyvlastnění, silničního hospodářství výhodou; ZoZ při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění nebo ZOZ při správním rozhodování a dozorové činnosti v silničním hospodářství výhodou; Řidičský průkaz sk. "B"; Bezúhonnost; Orientace v platných právních předpisech ČR; Znalost práce s výpočetní technikou; Schopnost jednat s lidmi Lhůta pro podání přihlášky do 30.4.2019 do 14:30 hod.
 • osobně na podatelnu Města Rudolfov nebo poštou na adresu: Město Rudolfov, Ke Strážnici 760/1, 373 71 Rudolfov (rozhodující je datum přijetí na podatelnu města)
 • Písemná přihláška musí obsahovat: jméno a přijmení, titul, datum a místo narození, státní přísl., místo trvalého pobytu, číslo OP, datum a podpis.

  Přílohy k přihlášce

  Stručný profesní životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností; Výpis z Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců; Ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání; Poučení Benefity: stravenky, příspěvek na penzijní, případně životní pojištění, příspěvek na kulturu, rekreaci nebo vzdělávání, pružné rozvržení pracovní doby, 25 dní dovolené, možnost přiznání osobního příplatku Bližší informace k náplni práce poskytne: Ing. Alena Hálová - vedoucí odboru výstavby tel. 777 759 471

  Pracoviště a kontakty

  Firma: Město Rudolfov, IČ: 00245381,
  Místo výkonu práce: Ke Strážnici 760/1, 373 71 Rudolfov
  Komu se hlásit: Ing. Alena Hálová, vedoucí odboru výstavby, tel: +420 777 759 471, e-mail:

  Vlastnosti volného místa

  Směnnost: Pružná pracovní doba
  Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Doba zaměstnání: od 2019-05-01
  Mzdové rozpětí: od 19760 do 29740 Kč/měsíc


  Zobrazit na stránce úřadu práce  Další zajímavé nabídky práce