Gatema a. s. hledá zaměstnance na pozici

obchodník/ce ERP pro Helios Orange
Obchodní zástupciPracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Máte prokazatelné obchodní zkušenosti? Jste charismatický extrovert a umíte cílit na branku? Baví Vás oslovovat cizí lidi, navazovat kontakty? Hledáte stabilní společnost, s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog a osobní přístup? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, pak je tako pracovní nabídka přímo pro Vás.

Vybraný úspěšný kandidát bude ZODPOVĚDNÝ za

-prodej informačního systému Helios Orange, -akvizici nových zákazníků, -administrativu spojenou s obchodem (evidence obchodních případů, prezentace, aj.)

OČEKÁVÁME od vás

-dobré obchodní a komunikační schopnosti, -samostatnost, zodpovědnost, -schopnost naslouchat, prezentovat, uzavřít obchod, -SŠ/VŠ vzdělání, IT výhodou, -zkušenost s ERP systémy výhodou, -AJ výhodou, -ŘP sk. B.

NABÍZÍME vám

-různorodou a zajímavou práci, -zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem, -pružnou pracovní dobu, -řadu benefitů (dovolenou navíc, sick days, jazykové a profesní vzdělávání, příspěvek na dojíždění, závodní stravování, aj.) -mateřskou školku v areálu firmy, -nové administrativní pracovní prostředí a přátelský tým, -nástup: ihned nebo co nejdříve. Kontakt na e-mail. adrese: personalni@gatema.cz

Pracoviště a kontakty

Firma: Gatema a. s., IČ: 60749954, http://www.gatema.cz
Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 2503/2, 680 01 Boskovice
Komu se hlásit: Ing. Marie Vidláková, personální ředitelka, tel: +420 720 979 656, e-mail: personalni@gatema.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Pružná pracovní doba
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: ÚSV
Doba zaměstnání: od 2019-07-10
Mzdové rozpětí: od 20000 do 50000 Kč/měsíc

Požadované dovednosti

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce