Cheiron T, o.p.s. hledá zaměstnance na pozici

Sociální pracovník/ce, pracovník/ce v sociálních službách v Klubu pro starší
Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)Jak práce u nás vypadá: sociální práce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež se zaměřením na cílovou skupinu ve věku 6 -26 let, která je ohrožena rizikovými projevy chování, nebo žije rizikovým způsobem života. Pracuješ s mladými lidmi a probíráš s nimi jejich rizikové a nesnadné životní situace, pomáháš jim hledat řešení a motivaci ke změnám. Řeší se problémy jako je záškoláctví a doučování, užívání drog a alkoholu, rizikový sexuální život, hledání práce a bydlení, hospodaření s penězi, atd. Organizuješ volnočasové, vzdělávací, kulturní aktivity, řešíš (nenáročnou) administrativu související s poskytovanými službami, pracuješ převážně v odpoledních hodinách (11/12:00 - 19:30, pátek do 17:00). Kdo je náš ideální kandidát: otevřený, kreativní, trpělivý, empatický člověk, který věří, že by všichni měli mít stejná práva a šance bez ohledu na barvu pleti či sociální zázemí, deálně nadšenec do hudby či jiné tvůrčí činnosti (keramika, tanec, truhlářská práce, výtvarná činnost, atd.), ideálně se zkušeností s prací s dětmi a mládeží, vzdělání v sociální oblasti výhodou.

Co potřebujeme

trestní bezúhonnost, schopnost navazovat vztahy s klienty, schopnost otevřené komunikace s klienty na různá témata, přijímání klientů napříč celým spektrem cílové skupiny (nediskriminační chování), schopnost spolupráce a komunikace v týmu, kreativitu a flexibilitu, schopnost sebereflexe a práce na sobě, schopnost přijmout řešení klientů, i když s ním nejsem ztotožněn/a.

Co za to nabízíme

zajímavé a smysluplné zaměstnání s přesahem, práci, která není u počítače za kancelářským stolem, pohodové pracovní prostředí v profesionálním a sympatickém týmu, vstřícnou personální politiku a kulturu organizace (25 dní dovolené, 4 sick days, možnost studijního volna, teambuildingy,..), velký prostor pro kreativitu, realizaci vlastních nápadů a seberozvoj, odborné zaškolení a další vzdělávání v oboru, podporu celého týmu a pravidelné supervize 25 dní dovolené, 4 sick days, možnost studijního volna.

Pracoviště a kontakty

Firma: Cheiron T, o.p.s., IČ: 25154621, http://www.cheiront.cz
Místo výkonu práce: Děkanská 302, 390 01 Tábor 1
Komu se hlásit: Lucie Šebánková, tel: +420 775 959 236, e-mail: sebankova@cheiront.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání: od 2019-02-11 do 2020-02-28
Mzdové rozpětí: od 18100 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce