Gatema a. s. hledá zaměstnance na pozici

Provozní technolog/laborant
Strojírenští technici technologové, normovačiPracovní poměr na 1 rok, s možností prodloužení. Je pro Vás chemické prostředí výzvou? Pracujete rád samostatně ale i s týmem? Baví Vás chemické analýzy i technická příprava výroby? Hledáte stabilní společnost, s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog a osobní přístup? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, pak je tako pracovní nabídka přímo pro Vás.

Vybraný úspěšný kandidát bude na divizi plošných spojů ZODPOVĚDNÝ za

-provádění a evidenci chemických analýz, -stav chemických lázní, -optimalizaci procesu a tvorbu nápravných opatření, -provádění a vyhodnocování metalografických výbrusů, -kontrola NS-ČOV, -každodenní komunikaci s ostatními úseky výroby.

POŽADUJEME

-VŠ, SŠ chemického zaměření, -praxe v chemickém provozu vítána, -práce ve 2 směnném provozu, -AJ úroveň B1, NJ výhodou, -uživatelskou znalost práce na PC, -flexibilita, samostatnost, přesnost, -zodpovědnost, pečlivost, -schopnost učit se novým věcem / postupům.

NABÍZÍME

-práci na hlavní pracovní poměr, -moderní pracovní prostředí, -zaškolení na novém pracovišti, -zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem a tahem na zaměstnance, -zajímavé a motivující platové ohodnocení, -řadu benefitů (dovolená navíc, sick days, profesní vzdělávání, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, jazykové vzdělávání, příspěvek na dopravu, mateřská školka, aj.). -nástup ihned nebo dle domluvy, -dlouhodobou spolupráci. První kontakt na mail: personalni@gatema.cz

Pracoviště a kontakty

Firma: Gatema a. s., IČ: 60749954, http://www.gatema.cz
Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 2503/2, 680 01 Boskovice
Komu se hlásit: Ing. Marie Vidláková, personální ředitelka, tel: +420 720 979 656, e-mail: personalni@gatema.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Dvousměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Doba zaměstnání: od 2019-02-12 do 2020-02-11
Mzdové rozpětí: od 20000 do 30000 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce