PSP Machinery s.r.o. hledá zaměstnance na pozici

Mistr strojírenské výroby
Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenstvíNástup možný IHNED nebo dle dohovoru.

Náplň práce

Budete zajišťovat správný chod dílny, abychom byli schopní dodat naše výrobky zákazníkovi včas a v požadované kvalitě. K tomu je potřeba pracovat s jednotlivými dílenskými pracovníky, operativně plánovat jejich kapacity dle výrobního plánu a zajišťovat pro ně potřebné pracovní nástroje, ochranné pomůcky a dbát na jejich bezpečnost. Součástí práce na této pozici je i spolupráce s dalšími výrobními středisky a odděleními (technologové, plánování, zásobování, personalista, …).

Požadavky

střední odborné vzdělání strojírenského zaměření, praxi ve strojírenské výrobě (nutnost), praxi s vedením lidí na obdobné pozici (velká výhoda), čtení a práci s technickou dokumentací, samostatnost, zodpovědnost, technické myšlení, umění komunikace s lidmi, uživatelskou znalost PC a MS Office, ochotu učit se a dále se rozvíjet.

Nabízíme

zajímavou a stabilní práci v tradiční strojírenské výrobě, odměny, zaměstnanecké výhody dle výběru (stravenky / penzijní připojištění / relax), 5 týdnů dovolené, pracovní oděvy (včetně praní), zdravotní péči (vstupní, periodické a výstupní prohlídky), sociální program (odměny při pracovních a životních výročích), společenské, kulturní a sportovní akce pro zaměstnance, další výhody dle platné kolektivní smlouvy. Pro bližší informace prosím kontaktujte naši personalistku, popř. zašlete svůj životopis. Mgr. Soňa Chlumová, 702 230 784, 581 233 217, sona.chlumova@psmachinery.cz

Pracoviště a kontakty

Firma: PSP Machinery s.r.o., IČ: 27197387,
Místo výkonu práce: Kojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2
Komu se hlásit: Mgr. Soňa Chlumová, tel: +420 581 233 217, e-mail: personalni@pspmachinery.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Dvousměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání: od 2019-03-01
Mzdové rozpětí: od 20000 do 35000 Kč/měsíc

Požadované dovednosti

Práce s PC


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce