Okresní soud v Opavě hledá zaměstnance na pozici

VYŠŠÍ SOUDNÍ ÚŘEDNÍK, ÚŘEDNICE
Vyšší soudní úředníci*KO: Mgr. Monika Sieberová Přihlášku zašlete elektronicky na emailovou adresu: sprava@osoud.opa.justice.cz nebo doručte poštou či osobně na adresu: Okresní soud v Opavě, Olomoucká 27, 746 77 Opava do 19.02.2019. Uchazeči o pozici vyššího soudního úředníka/úřednice, kteří ve stanovené lhůtě předloží všechny podklady, budou vyzváni k účasti na výběrovém řízení. Výběrové řízení proběhne formou pohovoru před výběrovou komisí určenou předsedkyní okresního soudu. O výsledku výběrového řízení budou uchazeči vyrozuměni.

Přílohou přihlášky bude

 • motivační dopis
 • strukturovaný životopis
 • ověřená kopie dokladu o dosaženém vysokoškolském vzdělání získané řádným ukončením studia v magisterském studijním programu v oblasti práva na vysoké škole v České republice, nebo osvědčení ze studia vyšších soudních úředníků na Justiční akademii v Kroměříži
 • výpis z rejstříku trestů ne starší než dva měsíce
 • Osobní údaje, poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky, budou zpracovány po dobu výběrového řízení. Víc naleznete na úřední desce Okresního soudu v Opavě a na www.justice.cz.

  Požadavky

 • státní občanství ČR
 • trestní a morální bezúhonnost
 • dosažení vysokoškolského vzdělání získaného řádným ukončením studia v magisterském studijním programu v oblasti práva na vysoké škole v České republice, nebo studium vyšších soudních úředníků na Justiční akademii v Kroměříži
 • Pracovní poměr: pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení Platové zařazení: 12. platová třída, stanoveno v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, (příloha č. 2); po zkušební době na základě hodnocení možnost přiznání osobního příplatku.

  Pracoviště a kontakty

  Firma: Okresní soud v Opavě, IČ: 00025259,
  Místo výkonu práce: Olomoucká 297/27, Předměstí, 746 01 Opava 1
  Komu se hlásit: Mgr. Monika Sieberová, tel: +420 553 759 264, e-mail: sieberova@osoud.opa.justice.cz

  Vlastnosti volného místa

  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
  Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
  Doba zaměstnání: od 2019-03-01 do 2020-02-29
  Mzdové rozpětí: od 23270 do 34970 Kč/měsíc


  Zobrazit na stránce úřadu práce  Další zajímavé nabídky práce