Home Credit a.s. hledá zaměstnance na pozici

Vedoucí stánku TESCO Finanční služby
Ostatní úředníci v oblasti finančnictvíStaňte se dravým obchodním reprezentantem Home Creditu, přední značkové nebankovní společnosti v České republice, člena PPF Group, jedné z největších investičních skupin ve střední a východní Evropě. 20 let historie Home Creditu je příběhem cílevědomosti, tahu na branku, odvahy a profesionality týmů. Teď ho můžeš začít psát s námi.

V čem budete vynikat

stanete se profesionálem v aktivním nabízení kreditních karet, hotovostních úvěrů a konsolidací na prodejní ploše obchodního domu Tesco, veškerou administrativní činnost spojenou s uzavíráním úvěrových smluv budete mít rychle v malíčku a mistrně ovládnete evidence a vyhodnocování prodeje, vyplňování a zasílání reportů, budete překonávat výzvy, za které dostanete zaslouženou odměnu.

Čeho se u nás bát nemusíte

nebudete mít šéfa za zády, nebudete denně potkávat stejné lidi, nebudete znuděně čekat na konec směny.Bereme Vás všemi deseti, pokud

si věříte a nebojíte se výzvy, v obchodě se cítíte jako ryba ve vodě, dokážete zúročit své obchodní know-how

Pokud si plácneme, můžete se spolehnout na

zázemí silné a stabilní společnosti, atraktivní práci na hlavní pracovní poměr, pracovní dobu od pondělí do pátku (9:00-17:30 hod.), vstupní školení a profesionální zaškolení na prodejně, řadu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněného čerpání firemních produktů, volnočasové poukázky apod.) práci v rozmanitém prostředí prodejny Tesco. Kontakt emailem.

Pracoviště a kontakty

Firma: Home Credit a.s., IČ: 26978636,
Místo výkonu práce: Home Credit a.s., Tábor, Soběslavská 3038, 390 02 Tábor 2
Komu se hlásit: Petr Lavický, tel: +420 792 497 228, e-mail: petr.lavicky@homecredit.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Doba zaměstnání: od 2019-04-15 do 2020-04-14
Mzdové rozpětí: od 32000 do 45000 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce