SCHULTE malířské válečky a plastik spol. s r.o. hledá zaměstnance na pozici

vedoucí údržby
Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. Pracovní poměr nejdříve na dobu určitou -1rok, poté doba neurčitá.
 • Náplň práce: vyhodnocování, správa technické evidence a dokumentace strojů a zařízení, zodpovědnost za řízení a organizaci údržby, hodnocení a řízení pracovníků údržby, rozdělování úkolů a kontrola jejich plnění, řízení prováděných oprav, plánování preventivní údržby, administrativní činnost a práce s technickou dokumentací, zajištění provozuschopnosti strojů a zařízení v rámci provozu, zajišťování externích oprav a úprav strojů, vedení a motivace podřízených pracovníků (cca 4 členný team), plánování údržby v dlouhodobém horizontu, komunikace s dodavateli strojů, externích služeb spojených s provozem strojních zařízení a náhradních dílů, dohled nad dodržováním BOZP, spolupráce na zvyšování efektivity výkonnosti strojního zařízení a zlepšování kvality
 • Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání strojní nebo elektro, zkušenost s prací v týmu a vedením týmu, znalost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci, technická praxe a zkušenosti s údržbou strojních zařízení (min. 3 let), znalost práce MS Excel, ŘP sk. B, moderní organizace preventivní údržby zařízení (výhodou), komunikativní znalost NJ, AJ(výhodou), odborná způsobilost podle vyhlášky 50/1978 Sb. § 6 a vyšší (výhodou) Společnost nabízí: základní mzdu min. 30 tis. Kč, prostor pro vlastní inovace a nápady, neformální pracovní prostředí, služební telefon. Plný úvazek 40hod. týdně- jednosměnný provoz. Nabízíme práci v prosperující společnosti s moderními technologiemi v dostupné lokalitě Štětí s v příjemném pracovním prostředí, odpovídající a motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, odměnu při odchodu do důchodu 5000 Kč, příspěvek na dovolenou a Vánoce až 8.000 Kč, stravenky za každý odpracovaný den v hodnotě 100Kč. Nástup ihned. Životopisy zasílejte na níže uvedený e-mail, nebo nás kontaktujte na adrese Radouňská 687, Štětí, osobně každý den od 8.00h. do 13.30h.

  Pracoviště a kontakty

  Firma: SCHULTE malířské válečky a plastik spol. s r.o., IČ: 46712691,
  Místo výkonu práce: Radouňská 687, 411 08 Štětí
  Komu se hlásit: Milena Tůmová, účetní, tel: +420 416 809 425, e-mail: mtumova@schulte-farbroller.eu

  Vlastnosti volného místa

  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  Doba zaměstnání: od 2019-01-10 do 2020-01-09
  Mzdové rozpětí: od 30000 Kč/měsíc

  Požadované dovednosti

  Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.


  Zobrazit na stránce úřadu práce  Další zajímavé nabídky práce