Katastrální úřad pro Karlovarský kraj hledá zaměstnance na pozici

odborný referent - oddělení aktualizace katastru nemovitostí
Ostatní odborní pracovníci v oborech příbuzných kartografii a zeměměřictvíPožadujeme

. Stredoškolské vzdelání s maturitou . znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook) . vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost a odpovednost . zájem ucit se a vzdelávat . dobré komunikacní schopnosti

Nápln práce

o provádení posuzování zpusobilosti jednoduchých právních listin pro zápis do katastru nemovitostí, a dalších obdobných odborných specializovaných prací pri vedení katastru nemovitostí o zajištování cinnosti pri zpracování korespondence urcené k odeslání, vcetne jejího dorucení na poštu, dále zajištování cinností pri vyzvedávání korespondence a dorucenek uložených na pošte urcených k dorucení na úrad, a dále zajištování cinností pri zavádení dorucené pošty do podacího deníku a dalších navazujících rízení a prirazování dorucenek k príslušným rízením a jejich následném rozdelování dotceným pracovníkum o provádí veškeré cinnosti pri obsluze podatelny a telefonické ústredny katastrálního pracovište o provádí veškeré cinnosti pri obsluze elektronické podatelny, vcetne prijímání a odesílání pošty s elektronicky zaruceným podpisem, zajištuje obsluhu datové schránky KP a elektronické podatelny/výpravny datové schránky (EPVDS) KPprijímá a odesílá datové zprávy o zajištování pokladních služeb. Místem výkonu práce je Katastrální úrad pro Karlovarský kraj, Katastrální pracovište Sokolov, Boženy Nemcové 1932, 356 01 Sokolov.

Nabízíme

. pracovní pomer na dobu urcitou (zástup na služebním míste po dobu materské a rodicovské dovolené státní zamestnankyne, nejdéle do 30.4.2022) . odmenování v souladu s narízením vlády c. 304/2014 Sb., o platových pomerech státních zamestnancu, v závislosti na délce dosažené praxe (zarazení v 8. platové tríde – platová tabulka dle prílohy c. 2 narízení vlády) . možnost odborného rustu . systém zamestnaneckých a sociálních výhod (5 týdnu dovolené, FKSP, stravenky, pružná pracovní doba, 5 dnu sick days) . príjemné pracovní prostredí v nové budove.

Požadované dokumenty

. strukturovaný profesní životopis s popisem dosavadní odborné praxe . overenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdelání, . motivacní dopis. Předpokládaný termín nástupu: 1.2.2019 nebo dle dohody. Strukturovaný životopis a motivační dopis včetně požadovaných dokumentů zasílejte do 4.1.2019 v elektronické podobě na adresu martin.raska@cuzk.cz nebo v listinné podobě na adresu Ing. Martin Raška, Ph.D., Katastrální pracoviště Sokolov, Boženy Němcové 1932, 356 01 Sokolov, který je zároveň připraven Vám poskytnout podrobnější informace k výběrovému řízení (telefon 352 357 760). Obálku označte slovy „Výběrové řízení KP Sokolov“.

Pracoviště a kontakty

Firma: Katastrální úřad pro Karlovarský kraj, IČ: 71185232,
Místo výkonu práce: Katastrální úřad pro Karlovarský kraj - 001, Boženy Němcové 1932, 356 01 Sokolov 1
Komu se hlásit: Ing. Martin Raška, Ph.D., ředitel, tel: +420 352 357 760, e-mail:

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Pružná pracovní doba
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání: od 2019-02-01
Mzdové rozpětí: od 16800 do 25330 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce