MONTIX, a.s. hledá zaměstnance na pozici

Montážní dělník elektrického a energetického zařízení
Montážní dělníci elektrických a energetických zařízeníInformace o pracovním místě MONTIX, a. s. je českou společností specializovanou na výrobu plastových dílů, montážní podskupiny a kompletní sestavy zejména pro automobilový průmysl, ale i další průmyslová odvětví. V závodě Mohelnice probíhá lisování termoplastů, vakuové pokovování plastových dílců, vývoj, výroba a údržba forem, 3D měření a testování. Pro závod Mohelnice hledáme vhodné kandidáty na pozici DĚLNÍK LISOVNY Co Váš čeká? Vaší náplní práce bude odebírání výlisků z pásu, které budete vizuálně kontrolovat, a hotové díly budete balit podle stanovených balících předpisů. Nemusíte mít zkušenosti, vše Vás naučí spolupracovníci a vedoucí Vám bude oporou při dalším rozvoji.

Požadujeme

Pro výkon této pozice byste měli být manuálně zruční. U nás nebudete pod drobnohledem, nás zajímá výsledek, a proto od Vás očekáváme samostatnost a zodpovědnost.

Nabízíme

Motivujícím finančním ohodnocením podle Vašich schopností a pracovních výsledků. Poukázkami Edenred na volnočasové aktivity, zdraví, sport a kulturu. Týdnem dovolené navíc. Příspěvkem na dovolenou a Vánoce. Dotovaným stravováním v naší jídelně. Zajistíme Vám zvýhodněné pojištění odpovědnosti zaměstnanců či zaměstnanecký tarif u Vodafone.

Pracoviště a kontakty

Firma: MONTIX, a.s., IČ: 29447020,
Místo výkonu práce: MONTIX, a.s. - prac. Družstevní 30, Družstevní 1393/30, 789 85 Mohelnice
Komu se hlásit: Monika Nosálková, kontakt, tel: +420 777 364 950, e-mail: personalni@montix.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Třísměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
Doba zaměstnání: od 2018-12-01
Mzdové rozpětí: od 22000 do 26000 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce