Gatema a. s. hledá zaměstnance na pozici

Operátor lisu
Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodložení ˘ Považujete se za manuálně zručného? ˘ Jste schopný pracovat ve 3 směnném provozu? ˘ Jste zodpovědný, samostatný a fyzicky zdatný člověk? ˘ Hledáte stabilní společnost, s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog a osobní přístup? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, pak je tako pracovní nabídka přímo pro Vás.

Vybraný úspěšný kandidát bude na DIVIZI PLOŠNÝCH SPOJŮ ZODPOVĚDNÝ za

- přípravu jednotlivých vrstev pro vícevrstvou desku plošného spoje, - následné vrstvení a kompletaci, - lisování desky, - obsluhu lisu, - provádění údržby zařízení, - spoluúčast na inventurách.

POŽADUJEME

- SOU nebo SŠ, - práci ve 3 směnném provozu, - manuální zručnost, - časovou flexibilitu, - uživatelskou znalost práce na PC, - vysokou míru přesnosti a pečlivosti, - samostatnost, zodpovědnost.

NABÍZÍME

- práci na hlavní pracovní poměr, - zaškolení na novém pracovišti, - firemní mateřská školku, - zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem, - zajímavé a motivující platové ohodnocení, - řadu benefitů (sick days, profesní vzdělávání, dotované závodní stravování, příspěvek na dojíždění, aj.), - nástup ihned nebo dle domluvy, - dlouhodobou spolupráci. první kontakt na mail: personalni@gatema.cz

Pracoviště a kontakty

Firma: Gatema a. s., IČ: 60749954, http://www.gatema.cz
Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 2503/2, 680 01 Boskovice
Komu se hlásit: Ing. Marie Vidláková, personální ředitelka, tel: +420 720 979 656, e-mail: personalni@gatema.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Třísměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Doba zaměstnání: od 2018-11-09 do 2019-11-08
Mzdové rozpětí: od 20000 do 24000 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce