Gatema a. s. hledá zaměstnance na pozici

Provozní technolog/laborant
Strojírenští technici technologové, normovačiPracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. ˘ Je pro Vás chemické prostředí výzvou? ˘ Pracujete rád samostatně ale i s týmem? ˘ Baví Vás chemické analýzy i technická příprava výroby? ˘ Hledáte stabilní společnost, s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog a osobní přístup? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, pak je tako pracovní nabídka přímo pro Vás.

Vybraný úspěšný kandidát bude na divizi plošných spojů ZODPOVĚDNÝ za

- provádění a evidenci chemických analýz, - stav chemických lázní, - optimalizaci procesu a tvorbu nápravných opatření, - provádění a vyhodnocování metalografických výbrusů, - kontrola NS-ČOV, - každodenní komunikaci s ostatními úseky výroby.

POŽADUJEME

- VŠ, SŠ chemického zaměření, - praxe v chemickém provozu vítána, - práce ve 2 směnném provozu, - AJ úroveň B1, NJ výhodou, - uživatelskou znalost práce na PC, - flexibilita, samostatnost, přesnost, - zodpovědnost, pečlivost, - schopnost učit se novým věcem / postupům.

NABÍZÍME

- práci na hlavní pracovní poměr, - moderní pracovní prostředí, - zaškolení na novém pracovišti, - zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem a tahem na zaměstnance, - zajímavé a motivující platové ohodnocení, - řadu benefitů (sick days, profesní vzdělávání, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, jazykové vzdělávání, příspěvek na dopravu, mateřská školka, aj.). - nástup ihned nebo dle domluvy, - dlouhodobou spolupráci. První kontakt na mail: personalni@gatema.cz

Pracoviště a kontakty

Firma: Gatema a. s., IČ: 60749954, http://www.gatema.cz
Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 2503/2, 680 01 Boskovice
Komu se hlásit: Ing. Marie Vidláková, personální ředitelka, tel: +420 720 979 656, e-mail: personalni@gatema.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Dvousměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Doba zaměstnání: od 2018-11-09 do 2019-11-08
Mzdové rozpětí: od 20000 do 28000 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce