MAIER CZ, s.r.o. hledá zaměstnance na pozici

*INŽENÝR/KA KVALITY - KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ
Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborechCZ-ISCO 21495. KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ DO 90 DNŮ. Životopis zašlete na e-mail vencih@maier.es. Více informací sdělí Ing. Číhalíková tel.: 770 127 407. Skupina Maier hledá pro svůj závod v Prostějově inženýra kvality pro nové projekty. Hledáme profesionála, který bude přímo podřízený vedoucímu pracovníkovi vývoje a jeho náplní práce bude

 • zajistit použití metodiky vývoje (analýza rizik, SF, plný test kadence, FMEA proces, plány průzkumu, pohotovostní plány apod.)
 • posuzovat aplikovatelnost studií nových projektů, plánování kapacit, porozumět a zpracovávat požadavky zákazníků v rámci laboratorního testování, zpracovávat klíčové ukazatele, požadujeme znalost metrologie.
 • jednat jako partner s klientem v aspektech týkajících se kvality a metrologie.
 • Hledáme odborníky s vysokoškolským vzděláním ve strojírenské nebo technické oblasti. Kandidát musí mít silné zaměření na dosažení cílů, dobré komunikační schopnosti a počítat s častým cestováním. Jsme pevně odhodláni rozvíjet schopnosti našich zaměstnanců. Připojit se k nám znamená, že můžete počítat s neustálým profesním vzděláváním a zajímavými kariérními příležitostmi. Jedná se o jednosměnnou pracovní pozici. PD: Po-Pá 40 hodin týdně.

  Pracoviště a kontakty

  Firma: MAIER CZ, s.r.o., IČ: 27254500,
  Místo výkonu práce: MAIER CZ, s.r.o.., Průmyslová 4259/14, 796 01 Prostějov 1
  Komu se hlásit: Ing. Vendula Číhalíková, tel: +420 770 127 407, e-mail: vencih@maier.es

  Vlastnosti volného místa

  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
  Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
  Doba zaměstnání: od 2019-01-01 do 2019-03-31
  Mzdové rozpětí: od 32000 Kč/měsíc


  Zobrazit na stránce úřadu práce  Další zajímavé nabídky práce