Metrostav a.s. hledá zaměstnance na pozici

Obsluha asfaltérských finišerů
DlaždičiMÍSTO VÝKONU PRÁCE: Lipník Nad Bečvou, okr. Přerov PRVNÍ KONTAKT: Jakoubková Jana Mgr., tel.: 266018412, e-mail: jana.jakoubkova@metrostav.cz UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:Metrostav a.s. pro svou divizi, která úspěšně staví v České republice i v zahraničí a je zaměřena na dopravní stavby (rychlostní komunikace, dálnice a mosty), hledá do dobře fungujícího a mladého týmu nové kolegy operátory asfaltérských finišerů. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Co budete na této pozici dělat

Vaší hlavní zodpovědností bude obsluha asfaltérských finišerů pro pokládku obalovaných nebo recyklovaných živičných směsí. Výhodou (nikoliv podmínkou) je praxe s obsluhou jakéhokoliv finišeru; v případě potřeby zaučíme strojníky na naše typy finišerů. Důležitá je chuť do práce, manuální a technická zručnost.

Vaše předpoklady

SOU v technickém oboru (opravář zemědělských strojů, strojní zámečník, nástrojař, betonář, železář apod.) praxe s obsluhou finišeru výhodou, ne podmínkou; v případě potřeby Vás rádi zaučíme řidičský průkaz sk. B, sk. C výhodou strojní, jeřábnický nebo vazačský průkaz je výhodou spolehlivost, zodpovědnost, nekonfliktní jednání, vysoké nasazení a upřednostňujete kvalitně odvedenou práci, schopnost rychlého a operativního rozhodování, časová flexibilita a mobilita

Zaměstnanecké výhody

Týden dovolené navíc, tři dny zdravotního volna, stravenky v hodnotě 100 Kč nebo cestovní náhrady, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci.

Pracoviště a kontakty

Firma: Metrostav a.s., IČ: 00014915,
Místo výkonu práce: Asfaltéři - Lipník Nad Bečvou, Lipník nad Bečvou
Komu se hlásit: Mgr. Jana Jakoubková, Personální manažerka, tel: +420 266 018 412, e-mail: jana.jakoubkova@metrostav.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání: od 2019-01-15
Mzdové rozpětí: od 120 do 180 Kč/měsíc

Požadované dovednosti

Obsluha stavebních strojů


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce