Gatema a. s. hledá zaměstnance na pozici

VEDOUCÍ VÝVOJE informačních systémů
Programátoři počítačových aplikací specialistéPracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Programujete? A chcete vést vývojový tým? Líbí se vám kombinace programování a vedení týmu zároveň? Hledáte společnost s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog a osobní přístup? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, pak je tako pracovní nabídka přímo pro Vás!

Vaše NÁPLŇ PRÁCE bude

-vedení menšího týmu programátorů, -koordinace činnosti oddělení vývoje, -programování, -tvorba analýz, -zodpovědnost za procesy na oddělení, -komunikace se zákazníkem, -spolupráce s týmem konzultantů a nadřízeným.

PŘEDPOKLADEM pro tuto práce je

-praxe v programování v C#, -manažerské zkušenosti (plánování, delegování a kontrola práce), -analytické a koncepční myšlení, -velmi dobré komunikační schopnosti, -schopnost vést jednání, prezentovat, vyjednávat, -samostatnost, přesnost, zodpovědnost, pečlivost.

Naše NABÍDKA pro Vás

-práce na hlavní pracovní poměr, -pružná pracovní doba, -zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem, -zajímavé platové ohodnocení, -benefity (sick days, příspěvek na stravování a dojíždění, profesní vzdělávání, jazykové kurzy, aj.) -firemní mateřská školka, -dlouhodobá spolupráce, -nástup ihned nebo dle domluvy. První kontakt na mail: personalni@gatema.cz

Pracoviště a kontakty

Firma: Gatema a. s., IČ: 60749954, http://www.gatema.cz
Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 2503/2, 680 01 Boskovice
Komu se hlásit: Ing. Marie Vidláková, personální ředitelka, tel: +420 720 979 656, e-mail: personalni@gatema.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Pružná pracovní doba
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: ÚSV
Doba zaměstnání: od 2019-07-10
Mzdové rozpětí: od 25000 do 40000 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce