DESCON Engineering, s.r.o. hledá zaměstnance na pozici

CNC OPERÁTOR/-KA
Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologiíCNC OPERÁTOR/-KA

V případě zájmu kontaktujte paní Kateřinu Grubnerovou na e-mailové adrese

katerina.grubnerova@descon-engineering.cz, telefonním čísle: +420 724 005 228 Společnost DESCON Engineering, s.r.o. se zaměřuje na komplexní dodávky standardních strojů, automatizovaných pracovišť, přípravků a nástrojů. Mezi naše zákazníky patří přední dodavatelé automobilního průmyslu a ŠKODA AUTO. Rádi bychom rozšířili náš tým o zaměstnance na pozici Operátor/-ka CNC pro své pracoviště Kdanice, Sobotka.

Náplň práce

obsluha 3/4 osého CNC obráběcího centra Hyundai s řízením Fanuc. Jedná se o kusovou výrobu, nikoliv sérii. Většina dílů má již hotový program od našeho CAM programátora, jednodušší díly se mohou programovat i na stroji.

Požadavky

předpokladem je minimálně středoškolské vzdělání, technické myšlení, manuální zručnost, schopnost práce v týmu, flexibilita. Zkušenosti s obráběním kovů jsou výhodou.

Nabízíme

zajímavou práci v prestižním oboru, podporu v dalším profesním rozvoji, ohodnocení odpovídající výkonu a prostor pro kariérní růst. Více informací na: www.descon-engineering.cz Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. Dle § 75 zákona o zaměstnanosti je pozice vhodná i pro OZP.

Pracoviště a kontakty

Firma: DESCON Engineering, s.r.o., IČ: 24259241,
Místo výkonu práce: DESCON Engineering, s.r.o. - Kdanice, Kdanice 28, 507 43 Sobotka
Komu se hlásit: Kateřina Grubnerová, Jednatel / Managing director, tel: +420 724 005 228, e-mail: katerina.grubnerova@descon-engineering.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Dvousměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání: od 2018-09-01
Mzdové rozpětí: od 28000 do 40000 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce