Hospic na Svatém Kopečku hledá zaměstnance na pozici

Pracovník/ce v sociálních službách
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péčePracoviště: nám. Sadové č.p. 4/24, Svatý Kopeček, Olomouc. Nástup možný ihned.

Požadujeme

 • středoškolské vzdělání nebo základní vzdělání, odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle § 166 odst. 5 písm. a) zákona č. 108/2006 Sb., samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, komunikační schopnosti, empatický vztah k starým lidem a příjemné vystupování, orientace v problematice paliativní a hospicové péče, zkušenosti s doprovázením umírajících.
 • Výhodou je

 • znalost a zkušenost se zaváděním standardů ve zdravotnictví a sociálních službách a znalost příslušných právních norem, zkušenosti s prací v sociální oblasti.
 • Nabízíme

 • odpovídající platové zařazení, příjemné pracovní prostředí, možnost prohlubování a zvyšování kvalifikace.
 • Uchazeč předloží písemnou přihlášku, obsahující tyto náležitosti

 • jméno a příjmení uchazeče, datum a místo narození uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, kontaktní údaje (mobilní telefon, e-mail), souhlas se zpracováním osobních údajů, datum a podpis uchazeče.
 • K přihlášce je nutno přiložit: strukturovaný životopis, motivační dopis.

  Vaše přihlášky očekáváme v písemné podobě na adrese

  Hospic na Svatém Kopečku, nám. Sadové 4/24, 779 00 Olomouc - Svatý Kopeček nebo v elektronické podobě na e-mailové adrese: reditel@hospickopecek.charita.cz. Kontaktní osoba v případě dotazů je Renáta Pročková, tel.: 585 100 033, e-mail: renata.prockova@hospickopecek.charita.cz. Dotazy je možné vznést telefonicky nebo osobně v pracovní dny mezi 9 a 14 hodinou; elektronicky neomezeně. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Bližší informace o pohovoru budou vybraným uchazečům sděleny prostřednictvím jednotlivých kontaktních údajů.

  Pracoviště a kontakty

  Firma: Hospic na Svatém Kopečku, IČ: 73634671,
  Místo výkonu práce: nám. Sadové 4/24, Svatý Kopeček, 779 00 Olomouc 9
  Komu se hlásit: Renáta Pročková, tel: +420 585 100 033, e-mail: renata.prockova@hospickopecek.charita.cz, reditel@hospickopecek.charita.cz

  Vlastnosti volného místa

  Směnnost: Neurčeno
  Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
  Minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
  Doba zaměstnání: od 2018-11-15
  Mzdové rozpětí: od 20000 Kč/měsíc


  Zobrazit na stránce úřadu práce  Další zajímavé nabídky práce