Metrostav a.s. hledá zaměstnance na pozici

Obsluha asfaltérských finišerů
DlaždičiSpolečnost Metrostav hledá pro jednu ze svých divizí, která úspěšně staví v České republice i v zahraničí a je zaměřena na dopravní stavby (rychlostní komunikace, dálnice a mosty), do dobře fungujícího a mladého týmu, nové kolegy operátory asfaltérských finišerů. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Co budete na této pozici dělat

Vaší hlavní zodpovědností bude obsluha asfaltérských finišerů pro pokládku obalovaných nebo recyklovaných živičných směsí. Výhodou (nikoliv podmínkou) je praxe s obsluhou jakéhokoliv finišeru; v případě potřeby zaučíme strojníky na naše typy finišerů. Důležitá je chuť do práce, manuální a technická zručnost.

Vaše předpoklady

SOU v technickém oboru (opravář zemědělských strojů, strojní zámečník, nástrojař, betonář, železář apod.) praxe s obsluhou finišeru výhodou, ne podmínkou; v případě potřeby Vás rádi zaučíme řidičský průkaz sk. B, sk. C výhodou strojní, jeřábnický nebo vazačský průkaz je výhodou spolehlivost, nekonfliktní jednání, upřednostňujete kvalitně odvedenou práci, schopnost rychlého a operativního rozhodování, flexibilita a mobilita

Zaměstnanecké výhody

Týden dovolené navíc, tři dny zdravotního volna, stravenky v hodnotě 100 Kč nebo cestovní náhrady, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci.

Pracoviště a kontakty

Firma: Metrostav a.s., IČ: 00014915,
Místo výkonu práce: Středisko asfaltérů - Louny, Louny 1934, 440 01 Louny 1
Komu se hlásit: Mgr. Jana Jakoubková, Personální manažer, tel: +420 266 018 412, e-mail: jana.jakoubkova@metrostav.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Doba zaměstnání: od 2018-08-08
Mzdové rozpětí: od 120 do 180 Kč/měsíc

Požadované dovednosti

Obsluha stavebních strojů


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce