Slatinné lázně Třeboň s.r.o. hledá zaměstnance na pozici

Lékař se specializovanou způsobilostí
Ostatní lékaři specialistéNáplň práce

provádí vyšetření klientů se stanovením léčebného plánu, řádnou preskripci vhodné balneologické i cílené pohybové terapie.

Požadujeme

specializovanou způsobilost v oboru RFM, nebo neurologie, nebo revmatologie; specializovaná způsobilost v oboru RFM výhodou; základní znalost NJ; schopnost práce na PC; příjemné jednání a vystupování; spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost; trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí; zajímavou práci, možnost seberealizace; atraktivní finanční ohodnocení; pro lékaře s bydlištěm mimo Třeboň možnost ubytování; 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna; odborné vzdělávání; mobilní telefon; pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 500,- měsíčně, vouchery v hodnotě Kč 1 500,- na nákup potřeb v rámci preventivní zdravotní péče, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí.

Pracoviště a kontakty

Firma: Slatinné lázně Třeboň s.r.o., IČ: 25179896,
Místo výkonu práce: Lázeňská 1001, Třeboň II, 379 01 Třeboň
Komu se hlásit: Ing. Eliška Lukášová, tel: +420 384 750 842, e-mail: personalista@laznetrebon.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
Doba zaměstnání: od 2019-06-01
Mzdové rozpětí: od 80000 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce