VEJNET.CZ s.r.o. hledá zaměstnance na pozici

IT technici
Technici počítačových sítí a systémůPožadujeme

-Zodpovědné a svědomité chování. -Důslednost, pečlivost až pedantnost. -Komunikační a organizační dovednosti při jednání se zákazníky. -Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou. -Řidičské oprávnění min. skupiny B. -Všeobecnou znalost problematiky IT (základní administrace OS Windows, jednoduchá práce s příkazovou řádkou, ...). -inimálně základní přehled v technologii počítačových sítí (pojmy IP adresa, DNS, DHCP, IEEE 802.11, VPN, VLAN, Router, Switch, ... by vám neměly být cizí).

Výhodou

-Pokročilá znalost spojových a telekomunikačních sítí. -Základní znalost systému RouterOS a AirOS. -Vysokoškolské vzdělání. -Praxe v řízení a managementu lidí. -Vyhláška č. 50/1978 §5.

Náplň práce

-Návrh projektů v oblasti výstavby telekomunikační infrastruktury. -Monitoring infastruktury a řešení případných incidentů. -Případná práce v terénu při realizaci výstavby telekomunikačních sítí.

Nabízíme

-Motivující pracovní ohodnocení. -Práci v mladém kolektivu. -Firemní benefity. -Zázemí perspektivní společnosti. -Pracoviště Karviná a okolí. KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail

Pracoviště a kontakty

Firma: VEJNET.CZ s.r.o., IČ: 28621468,
Místo výkonu práce: Borovského 2000/45, Mizerov, 734 01 Karviná 4
Komu se hlásit: Kováč, tel: +420 602 324 243, e-mail: asistentka@vejnet.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání: od 2018-11-01
Mzdové rozpětí: od 20000 do 28000 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce