TeleSim spol. s r.o. hledá zaměstnance na pozici

Pracovníci v zákaznických centrech
Pracovníci v zákaznických kontaktních centrechPozice: pracovníci v zákaznických centrech polečnost TeleSim rozšiřuje své působení na nové projekty za účelem úspor klienta a proto hledá vhodné kandidáty na danou pozici. Hledáme lidi, kteří to myslí s prací vážně! Šikovné lidi na nový projekt, kteří rozšíří řady našeho týmu a nebojí se nových zkušeností.

Náplň práce

Nic složitého! Péče o stávající a nové zákazníky, analýza jejich potřeb a optimalizace využívaných služeb za účelem její úspory. Vedení drobné administrativy.

Co potřebujete

základní dovednost práce na PC, znalost prostředí na internetu - uživatelsky, komunikační dovednosti, příjemné vystupování, schopnost jednat s klienty, ochota a schopnost učit se novým věcem, dlouhodobá spolupráce, časová flexibilita, nekonfliktnost, asertivita, samostatnost a především zodpovědnost k práci.

Co nabízíme

pevnou mzdu + atraktivní bonusový systém, možnost využití firemních slev na telekomunikační služby, příjemný kolektiv a pracovní prostředí, solidní jednání, pevná pracovní doba Po-Pá 8:00 - 16:30 s možností variabilního řešení, pracoviště v centru Příbrami, práce na HPP. Na projekty řádně zaškolíme. Nástup možný ihned. Mzda: od 15 500,- Kč do 22 000,- Kč

Kontaktní osoba

Milan Simak, telefonní číslo: 605 739 927. V případě Vašeho zájmu zašlete profesní životopis na e-mail: nabor@telesim.cz Těšíme se na Vás! Místo výkonu práce:TeleSim spol. s r.o.-provozovna, Gen. R. Tesaříka č.p. 253, Příbram I

Pracoviště a kontakty

Firma: TeleSim spol. s r.o., IČ: 24852805,
Místo výkonu práce: TeleSim spol. s r.o.-provozovna, Gen. R. Tesaříka 253, Příbram I, 261 01 Příbram 1
Komu se hlásit: Milan Simak, jednatel, tel: +420 605 739 927, e-mail: nabor@telesim.cz

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání: od 2019-03-14
Mzdové rozpětí: od 15500 do 22000 Kč/měsíc


Zobrazit na stránce úřadu práceDalší zajímavé nabídky práce